Světlo podle mého gusta

Nezařazené

Světlo podle mého gusta

Díky lustrům a lampičkám můžeme doma snadno dosáhnout příjemného osvětlení a navození atmosféry v celém bytě. Osvětlení je klíčovou součástí každé místnosti, vytváří nám útulné a příjemné prostředí a oživí nám každý interiér.
kulatý lustr
Důležité je správně světla doma rozmístit. Centrálním zdrojem světla v každém pokoji bývá lustr, ostatní lampičky nám slouží při práci, na čtení, při relaxaci nebo při sledování televize.

Snad každý si dnes pořizuje úsporné osvětlení, které má vyšší cyklus zapnutí/vypnutí. Tím pádem má i vyšší životnost. Hitem jsou také svítidla s postupným stmíváním, kde si ovladačem postupně nastavíme stupeň svítivosti.

Pokud doma chcete mít zajímavý světelný zdroj, neváhejte si pořídit světlo s měnitelnými barvami. Zde si můžete nastavit plynulou změnu barev, takže se vám bude postupně sama měnit barva od červené, přes žlutou, zelenou, modrou, oranžovou i fialovou, anebo si barvu předem navolíte podle nálady.

Designu osvětlení se dnes meze nekladou. Můžete volit z oblých nebo hranatých variací, nebo různých tvarů, které nám připomínají květy, bubliny nebo i různé zajímavé obrazce. Velký výběr je rovněž ve velikostech, dnes dominují spíše světla velkých rozměrů, a to nejen do obývacích pokojů, ale také do ložnice i dětských pokojů.

Rozhodovat se také můžete mezi svítidly skleněnými, plastovými, látkovými, nebo mezi imitacemi dřeva či betonu.
kulatý lustr
A jaké vybrat žárovky? Nyní se nejvíce zdokonaluje technologie LED osvětlení, které jsou velmi úsporné a tím pádem také nejvíce žádané. Jejich nízká spotřeba energie a dlouhá životnost nadchne snad každého uživatele. Investice do těchto žárovek se velice brzy vrátí.

Zajímavosti dnešní doby: dnes se již prodávají žárovky, které je možné ovládat chytrým mobilním telefonem. A asi vás ani nepřekvapí, že některé systémy umožňují ovládání světla s hudbou nebo dokonce s vůní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top