Řešení jménem solární sprcha

Nákupy

Řešení jménem solární sprcha

Ne každý může vlézt pod sprchu, kdykoliv si usmyslí. Protože je u nás spousta míst, kde není nejen tradiční koupelna, ale ani nějaká ta sprcha.

Nezřídka tomu tak je v soukromých rekreačních objektech. Protože majitelé těchto třeba nejednou nepočítali s tím, že se tam budou zdržovat tak dlouho, aby se jim investice do koupelny vyplatila, někdy jim to zkomplikovaly finanční možnosti nebo třeba úřady, dožadující se neoblomně toho, aby byly splněny parametry, jež dotyčný majitel nechtěl nebo nemohl dodržet. A někdy nad tím prostě mávli rukou s tím, že se to nějak vydrží.

solární sprcha

Ovšem když se člověk v takovém objektu zdržuje častěji a déle, a zejména když venku panuje horké letní počasí a dotyčný musí navrch ještě pracovat na zahradě, už absence takové sprchy představuje přece jenom problém.

A co má dotyčný dělat, když je zpocený a umazaný a nemá, kde by se pořádně umyl? To má vážně každý večer odjíždět ze svého rekreačního objektu a ráno se do něj zase vracet?

Jistě, může tak činit. Ale byl by blázen. Když je tu přímo skvělé řešení na dosah ruky.

Stačí přece zavítat na https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha a pořídit si na zahradu solární sprchu. Zařízení, které svému majiteli poskytuje vítané osvěžení při pobytu na zahradě nebo u bazénu za teplých letních dní, kdy mu vodu v této sprše ohřeje slunce, čímž se navíc ušetří za energii. A vyžaduje tak vlastně jenom a pouze dostupný dostačující rozvod vody.

Tato solární sprcha s podstavcem je vyrobena z odolného a pevného plastu a lze ji připevnit na jakýkoliv zpevněný povrch. Což je snadné vzhledem k tomu, že je v každém balení tohoto zboží vše potřebné k takové instalaci.

sprcha

Jistě, škarohlídové mohou namítnout, že má tato přece jenom nejednu vadu na kráse. Třeba že je při takovém sprchování na zahradě mohou očumovat zvědaví sousedé, že se dá používat vlastně jen za teplých dní, kdy se voda dost ohřeje, nebo že pod ní pochopitelně nemohou strávit libovolně dlouhou dobu, protože je teplé vody omezené množství.

Ale co je nám do těchto, že? Když se někomu takovému solární sprcha na zahradě nelíbí, ať si klidně den co den dojíždí z chaty domů, kde má koupelnu, nebo ať je od rána do večera zpocený a špinavý.

Což majitelům takové solární sprchy v žádném případě nehrozí.

Back To Top