Aby zábradlí bylo opravdu bezpečné

Nákupy

Aby zábradlí bylo opravdu bezpečné

Pokud renovujete dům, opravujete balkon, přistavujete terasu, jistě jste narazili na skutečnost, že budete potřebovat zábradlí. Zábradlí je důležitý bezpečnostní prvek, který vás a vaše blízké chrání nejen před přepadnutím dolů. Při výběru zábradlí je potřeba dbát i na to, jestli v rodině máte malé děti, které by mohly po zábradlí vyšplhat a volit podle toho například raději svislý tvar příček. Zábradlí může také zajišťovat do určité míry ochranu vašeho soukromí. Důležité ale je, aby zábradlí bylo nejen bezpečné, ale i řemeslně dobře zpracované, pevně uchycené a aby vypadalo dobře a bylo ozdobou vašeho domu, balkonu, lodžie či terasy.

terasa zařízená

S tím vším vám pomůže firma K.M.K design. Když potřebujete zábradlí na balkon Kmkdesing.cz je místem, kde si vaše vysněné zábradlí můžete vybrat i objednat. Firma působí v oblasti schodišť a zábradlí už přes dvacet let, takže má velké zkušenosti s různými typy objektů, ať už se jedná o zakázku v rodinném domě, luxusní vile či na pražském letišti, nebo kdekoli jinde, o vaše zábradlí a vaši bezpečnost bude postaráno odborníky, kteří ví, jak na to.

paní na balkoně

Vybírat můžete z nerezových zábradlí s hladkým, kartáčovaným či broušeným povrchem, které bude z hranatých či kruhových profilů. Výplně mohou tvořit pruty, svislá či vodorovná lanka, ale i sklo v různých barvách a odstínech, kouřové, s potiskem, čiré nebo například mléčné. Sklo může být lepené bezpečnostní, nebo kalené. Zábradlí se dá kombinovat i s jinými materiály, například se dřevem, zde ale musíme počítat s jeho pravidelnou údržbou a kde u celokovového zábradlí vystačíme s hadříkem, tam u dřeva budeme potřebovat speciální přípravky na impregnaci, naolejování či nátěry. V případě balkonu se dá zábradlí částečně vyzdít, pokud požadujete větší soukromí nebo zastínění. Se vším ostatním vám poradí odborníci. Stačí vypsat poptávkový formulář a do 48 hodin se vám ozvou zpět.

Back To Top