Zimní dovolená v Apartmánech úžasně zasněžené Dolní Moravy

Služby

Zimní dovolená v Apartmánech úžasně zasněžené Dolní Moravy

Zimní dovolená v Apartmánech úžasně zasněžené Dolní Moravy je to pravé ořechové …

Využijte příležitosti, kdy o letošní zimě můžete vyrazit s rodinou na oblíbenou lyžovačku! Zanechte pracovní starosti doma, oprašte lyžařské vybavení, vyzkoušejte s rodinou lyžáky, případně zajeďte do servisu na seřízení lyží, protože bezpečnost nade vše a …. Se slastným pocitem dobře vykonané práce si zabukujte pobyt v apartmánech ubytování dolní morava, které nabízejí naprosto bezvadnou základnu pro vaši početnou rodinu, která miluje zimní sporty. Apartmány čítají například byt se dvěma pokoji a kuchyňským koutem v podkroví s plně vybavenou kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, balkonem, ze kterého je boží výhled na zasněžené vrcholky hor.

lyžarský vlek

Ski resort Buková hora je přichystaný na letošní návštěvníky a nabízí jim skvělou aktivní zimní dovolenou tím spíše, že ubytovací jednotka se nachází přímo u lyžařského vleku, takže si kdykoliv během lyžovačky můžete odskočit „domů“. Zvláště toho využijí rodiny s malými dětmi, které časté sjezdy unaví a potřebují si odpočinout.

sníh zima

No, přiznejme si, tatínkové je rádi doprovodí, aby si schrupli na hodinku spolu s nimi … a maminky si mohou tak konečně dopřát společného posezení s kamarádkami při horkém gročku či voňavém svařeném vínu. To samozřejmě bez lyží, protože lyžování se s alkoholem nesnoubí a taková nehodu na lyžích při zjištění alkoholu v krvi vám pojišťovna neuhradí. Proto, užívejte si lyžování ve zdraví a střízlivosti, ale navečer si dopřejte odměnu ve formě společného klábosení, sdílení zážitků a společenských her, které milují zvláště děti.

Rodinná dovolená je báječným stmelením všech rodinných příslušníků nehledě na to, že bývá zvykem, že na zimní dovolenou vyjíždějí celé „tlupy“ rodinných příslušníků i jejich kamarádů a pak je o zábavu skutečně postaráno!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top