Zdravé a přitom velmi chutné osvěžení každý den

Nákupy

Zdravé a přitom velmi chutné osvěžení každý den

Pokud už máte dost přesycených a přeslazených umělých příchutí limonád, které nakupujete v supermarketech, tak změňte značku! I Vy, kteří nemáte čas trávit hodiny u sporáku vařením domácího sirupu, si můžete dopřát dokonalou osvěžující chuť pravé domácí limonády z kvalitních českých surovin. Stačí jen vstoupit do naší nabídky a vybrat si příchuť, která se Vám nejvíce líbí a kterou máte ze všeho nejradši.bez

Ať už Vás láká bezová šťáva nebo okurková či rakytníková limonáda, určitě si pochutnáte. My jsme za Vás nasbírali to nejčerstvější ovoce a bylinky a uvařili sirupy podle osvědčených receptur a zabalili výsledné sirupy do krásných sklenic, které si můžete u nás objednat a doma už jen smíchat s vodou a dodat led a vychutnat si příjemnou a osvěžující chuť domácí limonády.

Bezová šťáva je vyrobena z plodů černého bezu rostoucího v našich luzích a hájích obsahujícího to nejlepší z přírody. Všechny naše poctivé domácí sirupy jsou vyráběny z kvalitních surovin s pomocí prověřených výrobních postupů bez přidávání umělých barviv či jiných dochucovadel. Jde čistě o přírodní produkt, který si jistě vychutnáte.víno

Projděte si naši nabídku a vybírejte. Kromě bezové šťávy najdete v naší nabídce naprosto běžné známé příchutě jako je například citron, meruňka či černý rybíz, ale také speciální příchutě, které jste možná ještě nevyzkoušeli jako je například malina s bazalkou, zázvor, skořice, rakytník nebo okurka. Vyberte si a ochutnejte příchuť, kterou ještě neznáte nebo si vychutnejte svou oblíbenou příchuť.

Kromě domácích limonád najdete v naší velkolepé nabídce kvalitních nápojů také vysoce kvalitní čaje, kávu, čokoládu či kakao. Nabízíme Vám také krásné dárkové dózy a dárková balení.

Back To Top