S touto hrou uniknete problémům

Služby

S touto hrou uniknete problémům

Odvázat se a pobavit si zaslouží každý, kdo tvrdě dře a nemá moc volného času k tomu, aby si odpočinul. Jestli už se taková chvíle ovšem najde, neměli byste doma jen tak nečinně sedět, ale dopřát si zábavní aktivitu, která vám dodá potřebnou energii a poskytne vám zážitek ve společnosti lidí, kterých máte nejraději.
Aktuálně vede forma odreagování, která se zaměřuje na hraní různých her. A o tom, že v současnosti vede právě ta úniková, jste jistě už něco málo slyšeli.nebezpečí

Hledáte i vy jednu únikovou místnost?

Město největších možností, jakým je Praha vám nabídne zábavu pro všechny, kdo se jí zúčastní s vámi. Najděte minimálně 2 a maximálně 5 lidí, kteří by s vámi vstoupili do Enigma escape a užili si escape game Praha.
Tato hra vám přinese nové poznatky, rozšíří vaše vědomosti a potrápí vaši mysl v tom nejlepším ohledu.Ukažte, co ve vás je a přemýšlejte chytře s pomocí dalších členů vašeho týmu a dostanete se na její konec s vítězstvím v kapse.

Místnosti plné záhadných otázek

Ocitněte se na chvíli v jiném dění, než na které jste zvyklí ve vašem pracovním nebo osobním životě. Čekají na vás hádanky při hře Samara nebo Dvojitý agent a věřte, že vás zcela pohltí do děje. Přijít na správné řešení se budete snažit už jenom z toho důvodu, abyste sami sebe přesvědčili o tom, že máte v sobě schopnosti, které jsou na kvalitní úrovni.
Kterou si tedy zvolíte?
Samaravám poskytne příběh v temném prostředí místnosti, kde se budete muset zaměřit na pokračování příběhu o holčičce s tmavými vlasy z hororového filmu Kruh. Nepochybně vás tento film neminul a minimálně jste o něm už slyšeli. Abyste zvládli všechny nástrahy, které vás v ní čekají, ještě před samotným začátkem hry se doma ještě jednou podívejte na to, jak příběh vlastně začal.východ
Dvojitý agentvás sebou vezme na dobrodružní a detektivní cestu ohledně záhady, která spočívá ve zmizení vašeho kolegy s tajnými informacemi. Přijít na to, proč se vlastně vypařil a co schovával (a kdo ním byl) můžete jedině tak, že budete pozorní a všimnete si každého detailu.
Nepřipravte se o možnost prožít volný čas i tím, že si zahrajete hru, při které musíte uniknout ven v uvedeném časovém limitu.

Back To Top