Pohodová dovolená? S cestovním pojištěním!

Služby

Pohodová dovolená? S cestovním pojištěním!


Máte pojištěnou domácnost, byt, dům, úrazy, nemoci, splácení hypotéky, ale co cestovní pojištění? Spoléháte na kartičku pojišťovny, nebo na to že se nic nestane? Na služební cesty, dovolené, nákupy a na návštěvy jezdíte do ciziny každou chvíli a zatím se nikdy nic nestalo? Jenže znáte to pořekadlo: „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“. Je to tak a letos vám nemusí být hvězdy tak nakloněny jako v předchozích letech. Prostě se pomyslné ucho utrhne, utrpíte vážný úraz, způsobíte nehodu, ztratíte se při horské túře, nebo se vám budou topit děti v exotické destinaci.

pojištění

Jedna věc je ustát nehodu, neštěstí nebo nepříjemnou situaci psychicky, kdy můžete být zmateni a náhle si nevíte rady, není nikdo o koho byste se mohli opřít, komu svěřit a kdo by vám pomohl. Následuje uhrazení nákladů na pomoc, ošetření, náhrady škod nebo bolestného dalším osobám… Prostě sami jste ještě otřeseni a těžko se vzpamatováváte a navíc vám rostou dluhy do astronomických výšek. Je vcelku jednoduché takové svízelné situaci předejít. V případě jakéhokoliv karambolu budete mít alespoň jistotu finančního krytí. Odpadne spousta starostí. Věřte, že k nehodě může stačit málo. Nečekaná změna počasí, přírodní katastrofa, stačí jedno špatné rozhodnutí, jeden okamžik a neštěstí je na světě….

cestovní pojištění

Přitom na dovolenou vyrážíme všichni abychom si odpočali, nejen fyzicky, ale také psychicky. Prostě rozmazlit své tělo i duši. Ať už odpočinkem v exotice, adrenalinovými sporty, wellness pobyty, dobrodružnými výpravami nebo poznáváním jiných kultur. Z úžasných zážitků může být rázem peklo a vaše já bude nejvíce toužit po tom, aby nešťastný okamžik, ta zpropadená vteřina, nikdy nenastal. Aby vše bylo jako dřív. Ale nic už nejde odestát a musíme čelit následkům. Toto pojištění za to prostě stojí. Pro klid v duši a pro klidné prožití dovolené a vašich zahraničních cest.

Back To Top