Péče o chrup

Online

Péče o chrup


Základy péče se učí již děti ve školce a také později. I doma by se měly neustále kontrolovat. Dítě si tak navykne na režim a pak už vše dělá automaticky. Jenže pokud jen tak šmidlá kartáčkem, nemá to zrovna nějak velký smysl. Zuby se musí čistit také krouživými pohyby, pak shora dolů a obráceně, to také proto, aby se dásně pěkně promasírovaly. Tím se v podstatě zpevňují. Dříve, před dávnými lety měl každý člověk svého zubaře automaticky, dle místa svého pobytu a zubař jej nemohl odmítnout. Dítka školou povinná chodila k zubaři povinně všichni pospolu, a tak bylo pečováno i o ně. Ovšem pak přišla sametová revoluce, což bylo vítáno, ale nikdo se neuvědomil, co nám ta demokracie přinese. Respektive to nikdo nevěděl a ten kdo ano, tak byl pěkně potichu.

čištění zubů

Nová doba nám přinesla mimo jiné tu novinku, že se musí o to, aby měl zubaře postarat sám. Co následovalo, to víte všichni a dneska si sehnat zubaře je opravdový majstrštyk. A tak se běhá a podplácí stejně jako za komunistů, ne-li ještě více. Kdo zubaře má, ten se chlubí a kdo nemám tak má prostě smůlu. Ale pozor, jsou ještě někde pracoviště, kde se může běžný člověk uchytit a získat tak prvotřídní péči. I vy, kteří jste to vzdalo, zbystřete svou pozornost. POZOR, zubař Praha přijímá nové pacienty!

hezke zuby

Já vím, nevěříte. Jistě si v duchu říkáte, to je zase podvod. Nebo jako v knize pana Poláčka, jak praví pan Bajza. „To je jen nějaká líčka na peníze a k tomu já nejsem svolnej“. Nu, dobrá, tak se přesvědčte sami, že není tento článek vylhaný. Postačí vám na to jediné kliknutí, a to kliknutí musí být na tom jinak barevném textu. Tomu se v internetové branži říká odkaz, nebo také link a vy se s jeho pomocí dostanete na webové stránky onoho zubaře. Nu a zde již není žádné další rady třeba, najdete si telefon a objednáte se. To je všechno.

Back To Top