Bezva léto pro děti

Životní styl

Bezva léto pro děti

Děti by se o prázdninách neměly nikdy nudit. I když většina rodičů musí i o prázdninách normálně pracovat jsou tu víkendy, kdy to dětem můžeme všechno vynahradit. Pro děti je velkým zpestřením v létě určitě rodinná dovolená nebo odjezd s kamarády na tábor, ale co dělat po zbytek léta. Naštěstí je tolik možností jak i vy můžete svým dětem dopřát během léta skvělý program, který je nadchne. Stačí si vybrat.

hlava gorily

·         K létu patří koupání: co by to bylo za léto bez koupání a vodních radovánek. Když budete mít chvilku času děti určitě vemte hned k vodě. Na koupaliště, které máte v okolí, se můžete vydat i odpoledne po skončení pracovní doby a na víkend si naplánujte třeba výlet do aquaparku. Většina aquaparků nabízí během léta zajímavé programy pro děti, plné her nebo tematických celků s jejich oblíbenými pohádkovými hrdiny. Takou legraci si navíc máte šanci užít také vy dospělí – tak do toho.

·         Výlet po zábavných stezkách: snad v každém městě se během léta pořádají akce pro děti zahrnující zábavné a zajímavé stezky, kde děti plní úkoly a mohou vyhrát nějaké dárečky, sladkosti nebo diplom. Zjistěte jak je to ve vašem městě a vražte v létě s dětmi plnit úkoly a pobavit se. Stejně tak může skvěle posloužit některá z mnoha stezek v oblacích, kterých v Česku máme hned několik.
dívky na poli

·         Vyražte za zvířátky: máte chvíli čas nebo volný víkend? Vemte děti do zoo. Vyberte si ideálně den, kdy nebude přímo tropicky a zajeďte společně navštívit zvířátka do zoologické zahrady.

·         Letní kino: už z dob svého mládí si pamatujeme, jak rádi jsme chodili sledovat filmy do letního kina pod širým nebem. Letní promítání pořádá také skoro každé město, ale i obce. Pro děti je to zpestření. Vemte deku a piknikový koš a uvelebte se na zemi. Užijte si sledování pohádek nebo filmů trochu jinak a děti budou rády, že mohou být chvíli trošku déle vzhůru.

·         Plavba lodí: nedostali jste se letos k moři – nevadí. I na českých řekách nebo přehradách se s dětmi můžete projet lodí, půjčit si šlapadlo nebo malý člun. Děti budou mít zážitek a pro vás je to skvělý tip jak zaplnit jednu díru v dětském letním programu.

Back To Top