Zábava, kterou si zamilujete

Technika

Zábava, kterou si zamilujete


Chcete si užít parádní zábavu v kolektivu, jaký si zvolíte? Vyzkoušejte arénu LaserFun , protože tahle adrenalinová střílečka se vám rozhodně neomrzí. Čekají zde na vás dvě odlišné arény v podobě tajemného labyrintu anebo aztéckých ruin a jedenáct herních módů, což znamená, že máte k dispozici opravdu neomezené množství zábavy, se kterou zapomenete na všecky všední starosti. Budete se bavit pohybem, napětím a samozřejmě to bude také skvělá legrace.

DSC_0200

To vám potvrdí každý, kdo již někdy něco podobného vyzkoušel. A rozhodně není pravda, že laserové hry nejsou pro holky. Můžete si být jisti tím, že si je užijete, ať už máte libovolný věk a pohlaví. Jedná se totiž o jedinečnou příležitost, jak si dokonale vyčistit hlavu od starostí všedních dnů, což je něco, co každý z nás potřebuje, o tom není pochyb. Jen pomyslete, jak vás běžný denní program vyčerpává, ať už chodíte do práce anebo teprve studujete. Vaše povinnosti se opakují do úmoru a nemáte ani chvilku, abyste mohli všechno hodit za hlavu a pořádně se pobavit.

labyrint (48)

A navíc, když má člověk práce nad hlavu, tak se mu jen málokdy stane, že dokáže opravdu vypnout a skutečně se bavit. A právě v tom je laser game jedinečná, protože spojuje aktivní pohyb s postřehem, napětím a adrenalinem, což je směs, která vás spolehlivě odlepí od běžných starostí, protože tato činnost váš mozek zaměstná natolik, že už nebudete moci myslet na nic jiného. Vždyť vám půjde o přežití – a to je úkol, který z vaší hlavy spolehlivě vytěsní jakékoli jiné myšlenky. A co je skutečným cílem hry? Mimo to, že si skvěle protáhnete tělo a procvičíte svůj postřeh, je vaším úkolem nasbírat co nejvíce bodů tím, že v co největším počtu zasáhnete vestu svého soupeře. Ať už jste v jakékoli kondici, tato hra vás bude bavit a rychle vás vtáhne do děje!

Back To Top