Využijte jedinečné šance na zkvalitnění Vašeho milostného života

Nezařazené

Využijte jedinečné šance na zkvalitnění Vašeho milostného života

Co si budeme nalhávat. Asi každý z nás by si přál kvalitní milostný život. Kdo říká, že ne, ten kecá. Jak toho ale docílit? Po přečtení dnešního článku už to budete moc dobře vědět.
Určitě mnohé z vás napadne Kámasútra. Milování v jejím stylu může být sice nezapomenutelné ale způsob, jak zlepšit a zkvalitnit váš milostný život může být i jiný.

kondom

Důležité je líbání. Možná si řeknete, že tohle je přece normální. To sice ano, ale velké množství žen si stěžuje, že je jejich muži při samotném sexu nelíbá. Takže milé dámy, zbývá vám vzít otěže do svých rukou a své muže zlíbat.
Víte, co naše drahé polovičky rozpálí úplně nejvíce? Pořízení sexy prádélka. Mnoho mužů má velkou slabost pro krajkované spodní prádlo. Rozhodně toho tedy využijte.

Další věcí, která vám pomůže, bude rada partnerovi, jak, co a kde se vám to nejvíce líbí. Mnoho žen se tohle bojí nebo se stydí svému partnerovi říct. Je to ale špatně. Určitě se nestyďte. Uvidíte, že vám to v mnoha věcech pomůže.
Hlavní věcí je nekomentování vašeho sexuálního života na veřejnosti. Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, že je to pouze soukromá věc a pro partnera to vůbec nemusí být příjemné.

Buďte hlavně něžná, hlavně pokud se jedná o mužský penis. Je důležité s ním zacházet jemně.
Skoro každý muž miluje orální sex. Hlavně pozor na zuby! Opravdu to hodně bolí.
Možná by nikdo z vás neřekl, že banány, čokoláda nebo led dokáží váš milostný život posunout ještě o level výše.
Určitě vaši polovičku rozpálí, když se v posteli odvážete a použijete nějaká ty nemravná slůvka.

zamilovaný pár

A samozřejmě experimentujte. Rozhodně vám to váš milostný život okoření a pomůže vám odstranit i překážky ve vašem vztahu. Jednoduše řečeno, zkuste vyzkoušet vše, po čem toužíte. Sami potom uvidíte, jestli má smysl do toho jít příště znovu.
Těch rad či typů je opravdu velké množství. Stačí se nad tím jen zamyslet. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top