Vdechněte vašemu bydlení špetku osobní nostalgie

Bydlení

Vdechněte vašemu bydlení špetku osobní nostalgie

Bydlet se dá v podstatě jakkoliv. Pro někoho představuje pojem bydlení jen prostor, který mu slouží k tomu, aby se zde po celodenní namáhavé práci najedl a vyspal, pro jiného je to alfa a omega jeho spokojeného žití. Ti, co si na svém hnízdečku zakládají a dají si na jeho velebení opravdu záležet, jistě nepohrdnou několika užitečnými tipy, jak do něj vnést ještě o něco více své vlastní osobitosti.
 pohled na gramofon
     K tomuto účelu vám jistě poslouží věci, které máte rádi a máte k nim citový vztah, protože… Důvodů může být celá řada. Připomínají vám úžasnou a nezapomenutelnou dovolenou, kdy vaše děti ještě nebyly školou povinné, vás samotné jako malé, když jste trávili letní prázdniny u babičky a dědy na venkově, nedělní rodinné obědy. Každého jistě pohladí na duši pohled na krásnou vzpomínku. Proč si ho tedy nedopřát kdykoliv projdete kuchyní nebo se usadíte na vaši pohovku?
 místnost s ušáky
●     Ušák– toto křeslo jednoznačně zapadne do každé domácnosti. Je nadčasové, je stylové, je bez pochyb pohodlné. Dá se mu ušít nový frak, nebo ho můžete nechat tak, jak ho život stvořil a jak se používal. Stačí mu dát nový glanc.
●     Gramofon– slyšíte to cvaknutí, poklidné šumění, zaskřípání desky a pak už jen linoucí se hudbu? To vše vám dokáže poskytnout pouze gramofon. Z žádného moderního přehrávače takový zvuk nevymámíte.
●     Singer– nemáme na mysli anglický název pro zpěváka, ale designový kousek
v podobě šicího stroje s kovovým stojanem. Nemusíte ani umět šít, vlastně pokud vás šití nebaví, nevadí. Nechte si jen kovový stojan a posaďte na něj dřevěnou desku dle svého gusta. Rázem získáte originální kus nábytku. Šicí stroj prozatím můžete uklidit na půdu, kdybyste si to jednou s tím nitkovým tvořením rozmysleli.
●     Patchworková deka– této ručně šité fešandě to nejvíce sluší, když se může povalovat a rozprostírat na vaší zastlané posteli či vám dělat společnost na gauči při sledování večerního programu v televizi.
●     Malovaný hrneček s podšálkem– vychutnejte si nedělní poobědovou kávu z hrnečku podobného tomu, ze kterého pívala babička a na podšálek si nandejte povidlovou buchtu upečenou dle jejího receptu.
 
     Variant, jak zvelebit své domácí sídlo je spousta. To nejdůležitější však je, abyste se v něm cítili jako “doma”.

 

  

     


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top