Pro bezpečí na vlastním pozemku

Nezařazené

Pro bezpečí na vlastním pozemku


Plot – jak na to, aby jste se mohli ve svém domě cítit bezpečně? Jako první krok bych samozřejmě nejdříve volila, začít ohraničením vašeho pozemku plotem. Ať už zabezpečuje soukromí, nebo je spíše dekorativní, v každém případě chrání vaše soukromí a brání pohybu nepovolaným osobám.
ochranka na eskalátorech.jpg

Zahrada – také si pro svou ochranu si můžete koupit psa, ale je potřeba se věnovat jeho výcviku. Velký pes může samozřejmě zloděje odradit. Navíc, pokud máte venkovní alarm, nelze psa nechat volně přes noc běhat. Tedy pokud na to nejste vybaveni. Existují totiž formy pohybových detektorů, které lze omezit výškou, takže zachytí pohyb třeba až 40 cm nad zemí.  Ale co když třeba pes vyskočí na lavici? V tomto případě je daleko výhodnější dvouzónový detektor, který má dvojí snímací optiku a je díky tomu odolný vůči pohybu domácích zvířat, ať už psů, koček apod. K poplachu dojde, jen pokud jsou narušeny obě hlídací zóny. To je docela výhodné, ale samozřejmě záleží na tom, kolik do zabezpečení chcete investovat. Velmi účinná jsou také automatická světla, která se zapnou v momentě, kdy někdo vstoupí na váš pozemek.
otisk prstu.jpg

Dům -dále si můžete pořídit bezpečnostní dveře, okna, zámky, ale to už dnes nestačí. Bezpečnostní dveře jsou vyrobeny z různých materiálů a musí splňovat příslušné normy. U oken je vhodné skleněné výplně doplnit bezpečnostní fólií. Ta zamezí vysypání skla, samozřejmě jsou různé druhy, ale kvalitní fólie funguje na stejném principu jako mříže. Dalším stupněm vhodně doplňujícím mechanické zabezpečení domu jsou prvky elektronické ochrany. Takový detektor, který je očima a ušima elektronického zabezpečovacího systému, má spoustu způsobů použití.

Všechny prvky zabezpečovacího systému jsou konstruovány tak, aby rozpoznaly pokus o demontáž, pokus o prolomení přístupového kódu a pokus o narušení objektu. Dobré je také zajistit předání informace o poplachu majiteli. Nejlepší je, když informace o poplachu přenáší bezpečnostní agentuře, která zadrží pachatele a ohlídá objekt až do příjezdu majitele. Zkušená zabezpečovací firma by měla sama navrhnout typ a možnosti ochrany majitele a ostatních obyvatel nemovitosti. Je důležité, aby firma měla koncesi pro podnikání v oboru bezpečnostních služeb. Důležitá je doba jejího působení na trhu a kupovat pouze certifikovanou zabezpečovací techniku.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top