Nebankovní hypotéky pro všechny klienty

Peníze

Nebankovní hypotéky pro všechny klienty

Jste-li běžný občan, který potřebuje peníze navíc, pak jste narazili na ten správný typ úvěru. Nebankovní hypotéky představují vhodnou variantu pro všechny klienty, kteří potřebují peníze rychle. Nechcete chodit do banky na milion schůzek a nekonečně vše vyřizovat? V tom případě máte možnost zvolit tuto variantu. Ještě jste se s ní nesetkali a tak nevíte, co od toho očekávat?

dohoda

V tom případě si zmíníme základní informace:
Tento typ úvěru je vhodný pro klienty, kteří mají stabilní měsíční příjem. Ten musí být samozřejmě pravidelný a musí se opakovat každý měsíc. Jakmile máte stabilní příjem, pak je možné sjednat úvěr. Dokázání příjmu ovšem není nikterak složité a nepotřebujete k tomu milion schůzek. Většinou postačí pár základních listin. Pokud potřebujete rychle hotovost, chcete konsolidovat půjčky, vyplatit exekuce, dluhy, zástavy či si vyřídit jiné problémy nebo naopak něco si koupit, pak můžete využít právě tento typ úvěru.

Další výhody tohoto úvěru

  1. Neplatíte žádné poplatky předem.
  2. Získat můžete maximální výši a ta činí 70% z odhadu nemovitosti. Odhad provedeme sami za pomocí odborníků.
  3. Dobu splatnosti si můžete zvolit. Pohybovat se může v rozmezí jednoho roku až 40 let.
  4. V tomto případě je možná tolerance záznamů v registrech.
  5. Nevadí ani nízký příjem. Musí být však pravidelný.
  6. Dokonce finance dostanete i v případě, že máte exekuce. Peníze se dají použít za účelem vyplacení exekucí.
  7. Peníze můžete použít na cokoliv, co budete potřebovat. Nejsou nijak vázány a nemusíte dokládat žádné doklady, k čemu jste je utratili.

rodina
Máte nějaký jiný druh příjmů, a proto vám banka nechce půjčit? Jste starší občan a potřebujete vyšší částku? Máte záznam v registru? To všechno jsou důvody, kdy vás banka bez jakýchkoliv kompromisů odmítne a už se s tím nedá nic dělat. Nečekejte a neškemrejte u dveří, které jsou pro vás zavřené, a jděte raději tam, kde máte dveře otevřené a kde vám půjčí i bez ohledu na tato kritéria.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top