Na jeden den záchranářem nebo horolezcem

Životní styl

Na jeden den záchranářem nebo horolezcem

Kam letos se třídou na závěrečný výlet? Také se už dlouho zabýváte touto otázkou? To je opravdu těžké. Ale není to neřešitelné. Pokud se obrátíte na ty správné lidi, tak máte po starostech. Jelikož větší děti je nutné nejen zabavit, ale také patřičně unavit, je pro ně připraveno lanové centrum.

lanové centrum

· Děti se tu například naučí, jak se horolezci mezi sebou vzájemně jistí.
A nejen k tomu bude tento školní výlet dobrý. Poznají, jestli by z nich byli dobří horolezci. Pokud máte ve své třídě někoho opravdu odvážného, pak může zkusit svou odvahu předvést skokem z desetimetrové věže. Alespoň poznáte, jestli ta jeho odvaha je hraná nebo skutečná. Ti, kteří si až tak nevěří a přiznají si to, mohou vyzkoušet venkovní fitness nebo si protáhnout tělo na volejbalovém hřišti. Jednou z nových her, která je také k dispozici, je netradiční spiroball. Skoro každý kluk obdivuje práci záchranářů a určitě by si některé hrdinské skutky rád sám vyzkoušel. Není problém. U opravdových případů pochopitelně zasahovat nebudou, ale práci těchto odvážných lidí jim bude umožněno poznat zblízka.

Muzeum, kde se nikdo nenudí

Také se vám vybaví při vyslovení názvu města „Kopřivnice“ automaticky „Tatra“? Takto má obě slova spojeno mnoho lidí. Přesto, že veškerá sláva už vzala za své. Ale něco tu přeci jen zůstalo. Je to muzeum, kde se seznámíte s historií této slavné automobilky.

o Myslíte, že v muzeu se budou vaše děti nudit?
o V tomhle určitě ne, protože na nudu není muzeum Tatry Kopřivnice rozhodně stavěné.

bowling

Na žádném správném výletě nesmí chybět dobrodružná hra. Přímo v Kopřivnici se s pomocí GPS rozeběhne hra wherigo, ve které mají děti za úkol vyřešit zadanou tajenku. Pokud vám nebude přát počasí, tak nezoufejte. Místo venkovních zábav budou připravené bowlingové dráhy, na kterých se mohou jednotlivé týmy utkat. Třeba o nějaké zajímavé ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top