Kontakt na autopůjčovnu se může hodit i vodákům

Služby

Kontakt na autopůjčovnu se může hodit i vodákům

Blíží se doba dovolených a vy přemýšlíte nad tím, že si přes kontakt na Autopůjčovnu Milan pronajmete vůz pro cestování po republice? Proč ne, není to utopie, je to docela reálná využívaná služba a v dnešní době velmi výhodná zejména pro toho, auto nepotřebuje každý den pro dojíždění do zaměstnání, a kdo si zajistí nákupy spotřebního zboží a dokonce i potravin přes Internet.

přední kolo u auta

Doba se mění, auto už nepotřebujeme tak nutně pro materiální zabezpečení, neboť existují přepravní společnosti a e-shopy, díky nimž v podstatě nemusíte vůbec vkročit do kamenného obchodu. A když se chcete stýkat s lidmi, tak klidně můžete při jiné příležitosti, třeba na zmiňované dovolené, na oslavách, večírcích a dalších formách zábavy.

kajak na hladině

Vyrazte na vodu – jedním z tipů, kam na dovolenou, může být vodácká výprava. Lze ji zorganizovat tak, že si pronajmete lodě z půjčovny přímo v místě pobytu, a jedinou vaší starostí bude rozložení jednotlivých etap putování po řece. Může se vám k tomu hodit pronajatý vůz, který poslouží jako pohotovostní, a kam uložíte svá zavazadla, abyste se s nimi nemuseli vláčet v lodích. Stačí vůz vždy zaparkovat v místě, kam plujete, den předem, a s sebou vezete jen nejnutnější věci. Mnohé kempy umožňují parkování vozidel na zabezpečených parkovištích, a jistou možností je i změna programu nebo její zpestření o výlety autem k nedalekým památkám nebo přírodním krásám. Jako příklad můžeme uvést plavbu po Berounce a výlety z kempu ve Zbečně, v Sýkořici nebo v Račicích na hrady Křivoklát a Karlštejn.

Podstatné je, že se nestaráte o technický stav vozidla, a pouze platíte částku za pronájem, která je při rozpočítání na počet osob, účastných na vodácké výpravě, velmi nízká ve srovnání s tím, mít vlastní auto a hradit pravidelně všechny poplatky za jeho provoz, servisování, technické kontroly, dálniční známky, povinné ručení a havarijní pojištění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top