Když potřebuji něco převézt, půjčím si dodávku

Služby

Když potřebuji něco převézt, půjčím si dodávku

Ano, zapůjčení speciálního vozidla, je možnost, jak vyřešit problém s převozem předmětů, které do osobního automobilu prostě nenacpete. Pokud se něco nevleze do vašeho osobního vozu, vleze se to určitě do dodávky. Můžete tak s klidem převážet třeba piano, rozměrné skříně, ale také neskladný materiál, když stavíte dům či chatu.

půjčení dodávky

V případě stěhování vám naše společnost může dokonce zajistit komplexní služby se stěhováním. Nebo v případě, že si s velkou dodávkou netroufáte jezdit po křivolakých uličkách naší matičky Prahy, zapůjčíme vám dodávku i s panem řidičem. Odpadnou vám tak starosti, zda převoz vašich věcí zvládnete sami. Vůz z naší půjčovny dodávek Praha, si můžete zapůjčit takřka na pár hodin, ale my se nebráníme ani dlouhodobým pronájmům. Věříme, že tím vytáhneme trn z paty podnikatelům, kteří potřebují převážet či rozvážet různé zboží a z nějakého důvodu, například z důvodu poruchy či havárie, jim vypadl jeden z jejich vozů. Předpokládáme, že se naši zákazníci budou k zapůjčeným dodávkám chovat ohleduplně a budou se snažit dodržovat dopravní předpisy. Přesto jsme si vědomi, že se může stát, že dojde na voze k nějaké škodě. Z toho důvodu jsou naše dodávky pojištěny. Povinné ručení je samozřejmostí.

dodávka na půjčení

K havarijnímu pojištění jsme vozy přihlásili, dá se říci, dobrovolně. Obě tato pojištění jsou zahrnuta v ceně pronájmů, takže se zákazník nemusí bát, co se stane, když se stane účastníkem nějaké nemilé situace. Samostatnou kapitolou jsou dodávky pro přepravu osob. Nabízíme vozy s kapacitou až 9 osob. Tyto dodávky můžete využít třeba při organizování nějaké větší oslavy, kdy pomocí naší dodávky převezete svatební hosty. Nebo můžete vzít na exkurzi hosty své firmy, a i díky tomuto kroku jim můžete na místě poskytnout opravdové pohoštění. A samozřejmě si dodávku můžete zapůjčit na svou dovolenou. Dálniční známky pro ČR a SK jsou při tom již uhrazeny. Na dovolenou se můžete vydat kamkoliv v Evropě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top